Smycken
291920

ARMBAND med RING samt ARMKED, silver. Tot. vikt ca 118 g.

Armband samt ring, silver 925, Sirokoru KY Hyvärinen, Åbo 1970. L 18 resp. strl 18+
Armked, bismarcklänk, silver 813, stämplad JJ. L 17,5.

Bruksslitage.

Utropspris
80 EUR