ARMRINGAR

4 st, samt RINGAR, 2 st, och BROSCH, silver. Tot. vikt ca 100 g.

Armring med tigeröga, silver 813, E. Granit & co, Helsingfors 1965.
Armring med aventurglas, silver 813, Kupittaan Kulta Åbo 1962.
Armring med två månstenar, silver 813, Åbo 1966.
Armring, silver 925, Platinoro (2002 - ), Åbo.
Diam. 6 - 6,3.
Ring, silver 830, Harry Bergman, Helsingfors 1974. Strl 18+
Ring, silver 925, Sirokoru Oy Hyvärinen, Åbo 1970. Diam. 3. Strl. 18.
Brosch, silver 925, stämplad KJ. Diam. 3,2.

Konditionsrapport

Bruksslitage, ytsmuts.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss