SERVISDELAR, 46 st, porslin, "Die Zauberflöte", Björn Wiinblad, Studio Line, Rosenthal, 1900-tal.

Såsskål med lock och fat, 2 skålar, skål med lock och fat, uppläggningsfat, 12 tallrikar, 12 förrättstallrikar, 3 vaser, 12 buljongkoppar med fat.

Bruksslitage.

Utropspris
8 000 SEK