BESTICKSERVISDELAR, 35 st, silver, W & T, Borås, 1900-talets mitt, importstämplade. Vikt 1913 g.

6 st skedar, l 18, 6 st skedar, l 21, 5 st gafflar, l 14, 6 st gafflar, 18, 6 st gafflar, 21 samt 6 st knivar med rostfritt blad, l 25.

Slitage samt gravyr.

Utropspris
5 000 SEK