SALONGSGRUPP, 6 delar, sengustaviansk stil 1900-talets början.

Vitmålad med guldmålad pastellagedekor. Dekor av bla fleuroner och gripar. 2 karmstolar, 1 soffa (l 172), 2 taburetter samt konsolbord (l 90, b 52, h 78).

Slitage, repor, skador, trasiga delar, fläckar ,sprickor.

Utropspris
10 000 SEK