Smycken
292536

ARMBAND, silver, tidigt 1900-tal.

Stel modell. Svart emalj. Dekor av bladverk och pärlor. Säkerhetskedja. Diam ca 17.

Repor. Säkerhetskedja defekt.

Utropspris
1 000 SEK