Emile Zoir

(Sverige, 1861-1936)
Emile Zoir
(Sverige, 1861-1936)

EMIL ZOIR, akvarell, sign.

"Ung Dam i Matroshatt". 30 x 22. Oramad.

Några fläckar. Smärre repor.

Konstnär

Utropspris
1 000 SEK