KAFFE- och TESERVIS, 43 delar, porslin, "Sachsisk blomst", Royal Copenhagen.

11 tekoppar med fat, 10 kaffekoppar med fat, 3 assietter, 10 små assietter, 2 sockerskålar med lock, 2 gräddsnipor, 2+2 lövformade fat, 1 kakfat på fot.

Slitage. Obetydliga nagg på lövfatens blommor.

Utropspris
6 000 SEK