Mahogny. Överskåp med två glasdörrar. Underskåp med jalusidörr. Nedåt avsmalnande kannelerade ben. Dekor av bl.a. fleuroner och pärlstav. Nyckelskyltar i ben. L 120, B 48, H 216. Nyckel finns.
Slitage. Repor. Nötmärken. Smärre dekorskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.