KAFFESERVIS, 25 delar, "Måsen" Royal Copenhagen och Bing & Gröndal, 1900-tal.

7 äggkoppar, 5 kaffekoppar med fat + fat, 6 assietter, 2 uppläggningsfat, gräddkanna, vas, 2 par ströare. H 2,5-7, l 11 resp 21, diam 13,5 resp 17,5. 1a och 2a sort.

Smärre slitage.

Utropspris
1 500 SEK