29327
Rikard Lindström
(1882-1943)
LindstrÖm, rikard, olja på pannå, sign o dat 1924

LINDSTRÖM, RIKARD, olja på pannå, sign o dat 1924.

Motiv av förtöjda segelbåtar. 40 x 50.

Smärre repor.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
800 SEK