BOK, "Ord och Bild, Illustrerad Månadsskrift Nittonde Årgången 1910" Wahlström&Widstrand, Stockholm, 1910.

Linneband med förgylld text och präglad dekor i fornnordisk stil. Innehållande etsningen "Sommar" av Anders Zorn, sign o dat 1910 i plåten. Bildstrl 17,5 x 12.

Konditionsrapport

Ej fullständigt genomgången. Bandet med slitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss