MATBORD, nyrokoko.

MATBORD, nyrokoko.

6 svängda ben, hjulförsedda fötter. Tre tilläggsskivor medföljer (l 45-47).
H 75, b 122, längd med en ilagd skiva, 136.

Två skivor obehandlat trä, en i mörkare nyans än bordsskivan. Skador, lagning, slitage.

Utropspris
300 EUR