SKRIVBORD, England, omkring sekelskiftet 1900.

Mahogny. Rektangulär skiva med infälld brun skinnklädsel, tre lådor i sargen, två hurtsar med vardera tre lådor. Lådknoppar. L 121, B 60, H 79.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Märken och repor. Tre knoppar saknas. En låda går inte att öppna. Nycklar saknas.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss