Johan Fredrik Julin

(Sverige, 1798-1843)
Johan Fredrik Julin
(Sverige, 1798-1843)

JOHAN FREDRIK JULIN, Tillskriven. Akvarell på papper.

Tännforsen. 67 x 75 cm.

Uppklistrad på kartong. Smärre fläckar, skador och lagningar.

Utropspris
10 000 SEK