SKRIVSKÅP, 1800-talets första hälft.

Profilerat, rakt krön. Dörrpar med hyllinredning och skedhylla. Snedställd skrivklaff med bakomliggande lådinredning. 2 mindre samt två större lådor nedtill. L 104, B 50, H 188. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Senare bemålning utvändigt och brunbetsning invändigt. Renoverat och kompletterat. Senare beslag.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss