293586
RULLKLAFFSSEKRETÄR, 1800-talets första hälft.

Mahognyfanér. Tre lådor. Rullklaff med bakomliggande lådinredning och fack. L 126, B 69(102 utfälld), H 117. Nyckel finns.

Slitage. Sprickor. Repor. Fanérskador. Låsbrickor saknas. Renoverad och kompletterad. Ursprungliga benen saknas.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
4 000 SEK