VÄGGTELEFON, L M Ericsson & Co, Patent, Stockholm, tidigt 1900-tal

Väggtelefon i trä och vitmetall med detaljer i bakelit. Skrivplatta. L 49, b 22.

Bruksslitage. Märken och repor. Ej funktionstestad. Smutsig.

Utropspris
1 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

38A. Patek Philippe, Nautilus, "Sigma Dial", ca 1993.
Utropspris
360 000 - 390 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
400 000

ditt bud
390 000

ditt bud
380 000

ditt bud
Aktuellt bud:
400 000 SEK