FILMAFFISCHER, 20+2st, litografiska tryck och offsettryck, olika länder, 1917-1970.

Bla Greta Garbo i Anna Karenina, ramad och olika filmer från 1950-60-tal. Text på olika språk. Mått (max/min) 100/82 x 70/59, bildmått på de två ramade 29 x 63,5 resp 31 x 68,5.

Skador. Veck. Revor. Lagningar. Tejprester. Ramade ej examinerade ur ram.

Utropspris
3 000 SEK