William Joseph J. C. Bond

(Storbritannien, 1833-1926)
William Joseph J. C. Bond
(Storbritannien, 1833-1926)

WILLIAM JOSEPH J.C. BOND, olja på pannå. Sign.

Flod med segelbåt. 22,5 x 29,5.

Smärre ytrispor.

Utropspris
2 000 SEK