Bo von Zweigbergk

(Sverige, 1897-1940)
Bo von Zweigbergk
(Sverige, 1897-1940)

BO VON ZWEIGBERGK, akvarell, sign.

Sydländskt landskap, 33 x 46.

Fläckar, reva, ej examinerad ur ram.

Konstnär

Utropspris
3 000 SEK