BARSKÅP/SIDEBOARD, "Beautility", England, 1900-talets andra kvartal.

Mahognyfanér, 2 lådor, 2 skåpsdörrar med bakomliggande hyllinredning, beslag i gulmetall. L 138, b 54, h 91.

Bruksslitage, repor, fläckar samt fanérskador.

Utropspris
3 000 SEK