Italiensk skola 1600/1700

Italiensk skola 1600/1700

ITALIENSK SKOLA 1600/1700, olja på duk, ej sign.

Religiöst motiv. 138x83.

Skador, lagningar, retuscher. Krackelyrer.

Utropspris
15 000 SEK