Smycken
294405

DAMFICKUR, 14K guld, två boetter. Tot vikt 25,9g.

Jaktboett, cylindergång, vit urtavla med romerska siffror, boett rikt dekorerad, diam 3,2. Ring doublé.

Ej funktionstestad. Slitage. Mindre bucklor.

Utropspris
2 500 SEK