LEKSAKER, 2 st, plåt, 1800/1900-tal.

Dressin / vagn, M C.B. L ca 32. Vagn med clown och tunna, handmålad, l 18.

Dressinen saknar ett hjul. Vagnen saknar en figur. Slitage, skador, färgbortfall, rostangrepp.

Utropspris
3 000 SEK