SKULPTUR, brons, Qing dynastin (1644-1912).

Krigsguden Guan Yu. H 21.

Slitage, repor, bucklor, bristningar, hål.

Proveniens

Enligt uppgift del av Orvar Karlbecks samling.

Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

29. Rolex, Datejust, "Blue Diamond Vignette Dial", ca 2002.
Utropspris
50 000 - 70 000 SEK
Budhistorik
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
Aktuellt bud:
55 000 SEK