MATSERVIS, 46 del, porslin, 1900-talets mitt.

Veckat brätte med förgylld dekor. Omfattande 12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 assietter, tillbringare, såsskål, 2 karotter, 6 serveringsfat. Mattallrikarnas Diam 24.

Smärre slitage.

Utropspris
1 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

18. Omega, Speedmaster, Moonwatch, Professional, kronograf, ca 1968.
Utropspris
65 000 - 85 000 SEK
Budhistorik
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
57 000

ditt bud
Aktuellt bud:
80 000 SEK