BESTICK, 60 delar, silver, Rosenholm, GAB, Stockholm, 1950/70-tal. Vikt ca 1250g (exkl knivar).

9 matskedar 4 bordsknivar med kort blad, 7 bordsknivar med långt blad, 3 smörknivar, 12 bakelsegafflar, 11 bordsgafflar, 2 smörtaxar, 12 teskedar. Knivar med blad i rostfritt stål.

Bruksslitage, en sked m initialer.

Utropspris
4 000 SEK