Smycken
294903

RING, 18k guld med fasettslipad akvamarin samt 12 åttkantslipade diamanter, tot 0.16 ct, importstämplad. Vikt 2 g.

Stämplad MLF samt med importstämpel, st 16,5/51.

Bruksslitage.

Utropspris
3 000 SEK