ARMBANDSUR, 18k guld, Certina, 1900-talets senare hälft. Vikt 14 g.

Vit urtavla med timmar och minuter märkt Certina, diam 2, armband i svart läder, tot l 20.

Bruksslitage samt gravyr, ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK