BÄGARE, silver, bla GAB , Stockholm, 1900-tal. Totalvikt ca 842 g.

6 bägare på fot. 10 punschbägare på fot, 6 andra. H 4-9.

Bruksslitage. Anlöpningar. Bucklor.

Utropspris
2 500 SEK