LITOGRAFISKA TRYCK, ca 123 st, ur von Wrights "Svenska fåglar", utgivna av A Börtzells, 1920-tal.

Oramade. Bladstorlek ca 38 x 28.

Gulnade. Tejprester. Beskurna. Veck. Delvis genomgångna.

Utropspris
2 000 SEK