PARTI PORSLIN

12 delar, mest Kina och 1800-tal.

Dekor i underglasyrblått av blommor resp flodlandskap. Fyra mindre fat, fyra runda fat med konturerad kant och gulddekor, två mindre avlånga. Kruka. Avlångt fat med dekor av imarifärger. L 12-21.

Konditionsrapport

Slitage, nagg. Någon del med spricka.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss