STOLAR, 4 st, Triva-bygg serien, Nordiska Kompaniet, omkring 1900-talets mitt.

Björk. Sits och rygg klädd med grönmelerat linnetyg. Etikettmärkta.

Bruksslitage och mindre stötmärken.

Utropspris
1 500 SEK