SALONGSMÖBEL, 5 del, gustaviansk stil, 1900-tal.

Bronserade. Skuren dekor. Omfattande soffa, 2 karmstolar samt 2 stolar. Fast stoppad rygg och sits. Soffans L 125.

Bronsering med slitage. Klädsel med slitage. Sprickor.

Utropspris
8 000 SEK