MATSALSGRUPP. 9 delar. Allmogestil, 1800/1900-tal.

Turkosblått med blomsterdekor. Slagbord, L 133, B 29+66+66. 8 stolar i senempirestil.

Slitage, färgbortfall. Stolshörn med flisor.

Utropspris
7 000 SEK