Oval ikon föreställande Kristus, med silverrizza, stämplar från tiden 1908-17. 7,5 x 9. Rektangulär ikon föreställande Kristus Pantokrator, mässingsrizza. 11 x 13.
Slitage, bucklor, silverrizzan med mindre hål i kanten.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.