CYKELRIKSA, 1900-talets andra hälft.

Röd stomme. Delar träfanér. Målade emaljfälgar. Svart sufflett. Påskrift "6 K ABC". Trampdrev märkt "Phoenix". L 220, B 112, H 160.

Bruksslitage. Bytta däck. Handtag saknas. Ej funktionstestad.

Utropspris
5 000 SEK