Guillaume Thomas Raphael Taraval

(1701-1750)
(1701-1750)

GUILLAUME TARAVAL, hans art, olja på duk, 1700-tal.

Marie himmelfärd. 32 x 30.

Krackelyr. Veck. Uppfodrad på duk. Smärre fläckar. Mindre dukskada.

Utropspris
12 000 SEK