CHIFFONIER, alm, 1800-talets senare hälft.

3 lådor, klaff med bakomliggande låd- och fackinredning med dragknoppar i ben. L 121, b 54, h 133.

Slitage, repor, sprickor, dekorlist saknas.

Säljes till förmån för Högholmens Zoo.

Utropspris
200 EUR