MATSALSBORD, nyrenässans, sent 1800-tal.

Vit målad. Rund, med tre iläggsskivor. Svarvade ben. L 129, B 64+64 (55x3), H 75.

Senare dekor element. Senare bemålning. Slitage. Nött.

Utropspris
3 000 SEK