MÖBLEMANG, 4 delar, sengustaviansk stil, 1900-talets början.

Vitmålat möblemang bestående av ett bord, två karmstolar samt soffa. Bordets mått 60 x 59, h 73,5. Soffans l 140, b 60.

Slitage, ställvis kraftigt, klädseln hårt sliten. Sprickor.

Utropspris
300 EUR