Smycken
296853

COLLIER, två st. med ett lås i 18k vitguld. Ole Lyngaard. 2000-tal.

4a rader odlade färgade pärlcollier resp. Collier silver. Båda l ca 45. Lås, 18k vitguld vikt 5,6 g. Mer originalask.

Obetydligt bruksslitage.

Utropspris
8 000 SEK