SKÅP, NK, 1950/60-tal.

SKÅP, NK, 1950/60-tal.

Mahognybetsad. En dörr, dragbeslag i mässing. Raka ben. Brickmärkt. L 60, B 40, H 75. Nyckel finns.

Smärre repor och slitage. Nyckel finns.

Utropspris
1 800 SEK