Per Gjemre

(Norge, 1864-1928)
Per Gjemre
(Norge, 1864-1928)

PER GJEMRE, olja på duk, sign och dat 1922.

Klippor vid havet. 47 x 49.

Några repor. Några fläckar.

Utropspris
3 000 SEK