HALSBAND, ARMBAND, samt BERLOCK, 18k guld och odlade pärlor, 1900-tal. Vikt 23 g.

Halsband samt armband kan sättas ihop till ett längre halsband, berlock ej tillhörande och avtagbar, l 21 + 47 samt berlock, diam 13 mm.

Konditionsrapport

Bruksslitage, berlock med bucklor.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss