Smycken
297760

PARTI GULDSMYCKEN, 6 delar, 18k guld. Tot vikt ca 32 g.

Armband med bismarcklänk samt två berlocker, 18 k guld, L ca 20. Fingerborg i 18 k guld. Brosch, 18k guld, genombruten dekor samt två hängande kläppar, L ca 3. Hänge, 18k vit guld med stenar i form av hjärta, venetiansk kedja, L ca 1,5-39. Hänge i form av hjärta samt guldklump, 18 k guld, venetiansk kedja, L 1-39. Pansarlänk, L ca 47.

Gravyr. Smärre bucklor. Fingerborg med skada. Slitage.

Utropspris
6 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

769. Albert Johansson, "Siva I".
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
44 000

ditt bud
Aktuellt bud:
44 000 SEK