SAMLING LEKSAKER, Barbie, Skipper, Tutti, Ken, mestadels 1960-tal.

Bla 1160 Barbie från 1967 "Brunette" med originalkläder. Totalt 7 dockor med tillhörande kläder, skor, accessoarer, hund med tillbehör, väska, bröllopsklänning och kostym.

Obetydligt bruksslitage.

Utropspris
4 000 SEK