Hugo Backmansson

(Finland, 1860-1953)
Hugo Backmansson
(Finland, 1860-1953)

HUGO BACKMANSSON, akvarell, sign. och dat. 1935.

Från Åbo skärgård. 29,5 x 21,5.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
300 EUR