Fanerat med valnöt och andra träslag. Intarsiadekor. Glasad välvd dörr, bakomliggande hyllplan. 2 lådor. Beslag och listverk av mässing. L 87. B 40. H 154. Nyckel finns.
Fanerskador. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.